Lampa do hybryd , lampa led

0
1436

Piękne ręce oraz paznokcie to wizytówka każdej zadbanej kobiety. Stałe malowanie paznokci, ciągłe uważanie na to aby nie pojawiły się odpryski mogą być trudnością dnia normalnego. Naprzeciwko tymże utrapieniom wyszli wytwórcy manicure hybrydowego. Dobrze utrzymuje się on długi okres. W związku z tymże, iż popularność na hybrydy trwa niezmiennie od paru sezonów, sektor opływa w dużą propozycję zarówno lakierów jak również lamp do wykonania go w domu.

Lampa do hybryd – budowa

Na rynku są dostępne dwa typy lamp: lampa UV i lampa UV LED. Obie lampy wydzielają takie samo światło UVA. Lampa UV tworzy światło niewidoczne dla własnego wzroku (ultrafioletowe), tymczasem Lampa UV LED tworzy świtało diodowe, jakie możemy sprawdzić. Lampa UV może być zaopatrzona w sensor ruchu, jaki będzie uruchamiał jej oddziaływanie, wentylator, jaki będzie schładzał ręce, timer, wysuwaną płytkę, natomiast również przyciski doboru mocy. Na rynku są dostępne lampy UV przewodowe jak również bezprzewodowe.

Lampa LED do paznokci

Może się zdarzyć, iż lampa ledowa nie utwardzi wszelkich typów lakierów, natomiast dokładnie może być kłopot z żelami. Połączone to jest z długością wysyłanej fali. Jedynie narzędzia zaopatrzone w innowacyjne diody sobie z tymże poradzą. Lampa ze światłem ultrafioletowym działa na każdy lakier – hybrydowy oraz żelowy. Lampy UV do hybryd utwardzają artykuły w 2-3 minuty. Niezwykle zalecana poprzez specjalistów jest lampa o mocy 36 W – ma cztery 9-watowe żarówki. Owe ze światłem ledowym mogą utwardzić lakier już w 30 sekund.

Lampa LED – czy faktycznie rewolucyjna?

Od kiedy tenże typ lampy pojawił się w sprzedaży, od razu zdobył duże grono wielbicielek. Niestety nie każda lampa jest jednakowo dobra, zatem tak jak w wypadku lampy UV przede wszystkim powinniśmy unikać narzędzi o niższej mocy, żeby upewnić się, iż stylizacja utrwali się w 100%, natomiast nie w 80%. Lampa rodzaju mostek nie rozprasza świtała proporcjonalnie – wiec jej oddziaływanie może być słabsze na bokach oraz końcówkach paznokci. Więc w wypadku lampy LED też potrzebujemy przynajmniej 36W. Największym atutem ledowych lamp do paznokci jest zmniejszenie czasu pracy co najmniej o połowę.

Lampa UV do paznokci

Lampy UV, kiedyś najbardziej powszechne. To najzwyklejszy, najtańszy oraz niezwykle standardowy rodzaj lampy. Utwardzają żele i lakiery hybrydowe. Mają różnorodne moce naświetlania – 9W, 18W i 36W. Lamp 9W lepiej nie kupić, gdyż ich moc jest zdecydowania za mała. Lakiery mogą utwardzać się w za małym stopniu, natomiast co za tymże idzie rozpoczynają się marszczyć oraz schodzić z paznokci. Gdy już decydujesz się na lampę UV, to obowiązkowo dobierz moc 36W, gdyż doskonale wzmacniają lakiery hybrydowe w ciągu 120 sekund.

Jak funkcjonuje lampa UV do paznokci?

Lampa UV do hybryd w kontekście drogeryjnym, poniektórym wydaje się być czymś niezwykłym. Dla pań jednakże rozwój techniczny w tymże wypadku stał się niezwykle przydatny oraz pozwalający na odrobinę komfortu w codziennej normalności. Jak często wiadomo – panie nie „stroją się” dla panów, natomiast dla siebie samych bądź ku zazdrości koleżanek.

Źródło: http://out-med.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here