Wielofunkcyjne wózki Espiro

Przy małym dziecku nie sposób obyć się bez wózka, przez co jest on jednym z ważniejszych elementów wyprawki każdego niemowlaka. Produkty dla dzieci Espiro cieszą się dużą popularnością wśród rodziców ze względu na swoją funkcjonalność, styl i przystępną cenę. Niewielu zdaje sobie jednak sprawę z tego, jak solidnie są one testowane, a przede wszystkim, że wózki Espiro są produkowane w całości w Polsce.

Wózki dziecięce Espiro – komfortowe i stylowe produkty polskiej marki

Czy wiesz, że marka Espiro powstała w Polsce? Produkty marki Espiro są w całości produkowane, a nawet projektowane w Polsce, a firma ma już 30 lat doświadczenia w branży akcesoriów dla dzieci. Nie bez powodu wózki dziecięce Espiro cieszą się dużym uznaniem, i to nie tylko u rodziców w rodzimym kraju, ale także w całej Europie.

Marka Espiro posiada własny dział projektowy, w którym specjaliści branży dziecięcej wciąż dopracowują firmowe produkty. To dlatego w sprzedaży znaleźć można wiele odświeżonych wersji, w których model Espiro został w pewien sposób udoskonalony, wzbogacony o różnego rodzaju akcesoria lub poprawiony. Ciągła praca nad wózkami zapewniła firmie sukces – modele, które słyną z komfortu, jaki zapewniają zarówno dzieciom, jak i ich opiekunom.

Gwarancja bezpieczeństwa i komfortu w testowanych produktach marki Espiro

Wszystkie produkty dla dzieci powinny przejść szereg testów potwierdzających ich bezpieczeństwo. Wózki Espiro przechodzą ich jednak naprawdę sporo, i to dosłownie w laboratoryjnych warunkach.

Marka współpracuje między innymi z Laboratorium Inżynierii Materiałowej i Środowiska Instytutu KOMAG, w którym szczegółowym testom poddaje się materiały wykorzystywane przy produkcji artykułów dziecięcych. To coś więcej niż obowiązkowe atesty – Espiro proponuje jedynie solidnie sprawdzone rozwiązania, dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających.

Wielofunkcyjny zestaw 3w1 – nowoczesne rozwiązania dla wymagających rodziców

Wózki dziecięce Espiro są dostępne w dobrych sklepach z akcesoriami dla dzieci. Na stronie https://vexpi.pl/kategoria-produktu/marka/espiro/wozki-espiro/ znajdziesz zarówno modele wielofunkcyjne, jak i funkcjonalne spacerówki odpowiednie dla dzieci, które potrafią już samodzielnie siedzieć.

Największym zainteresowaniem cieszą się wielofunkcyjne wózki Espiro, czyli modele 2w1 i 3w1, w których do jednego stelaża dopina się gondolę, siedzisko spacerówki, a nawet fotelik samochodowy. To uniwersalny wybór, dzięki któremu gdy dziecko nieco podrośnie, nie ma konieczności wymiany wózka, a jedynie wpięcia innego rodzaju siedziska dołączonego do zestawu.

Dostępne są również spacerówki Espiro z regulowanym siedziskiem, w którym dziecko może wygodnie podziwiać świat podczas spacerów. Wózek spacerowy Espiro cechuje się lekkością, łatwym systemem składania, komfortem i akcesoriami takimi jak pałąk czy pasy z wielopunktowym zapięciem dla maksymalnego bezpieczeństwa dziecka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here