Maszynka fryzjerska

Maszynkę fryzjerska w domu przyda się wam nie tylko jeśli jest ona potrzebna do regularnego strzyżenia całej głowy. Mimo tego, że przydaje się częściej mężczyznom, jednak i kobiety docenią jej obecność. Niezależnie czy będą to włosy długie czy krótkie zakup takiej maszynki będzie strzałem w dziesiątkę ,mają one regulowane bądź wymienne końcówki. Maszynka przyda się do drobnych poprawek fryzury, które mogą być niezbędne już tydzień od wizyty u fryzjera, posiadając taki sprzęt poradzicie sobie z nimi w domowym zaciszu, a wizyty u fryzjera będą wyłącznie kiedy potrzebna będzie zmiana fryzury. Takim urządzeniem najbardziej zadowoleni będą perfekcjoniści, którym przeszkadza choć jeden niesforny włos na głowie i nie tylko .

Zakup maszynki fryzjerskiej

Przy zakupie pierwszorzędną sprawą na jaką zwracamy uwagę będą ostrza. Reszta podzespołów będzie drugorzędna. Obecnym standardem jest stal nierdzewna , lecz droższe egzemplarze będą miały powłokę z tytanu bądź węglową. Kiedy mamy zamiar używać maszynki dość intensywnie warto dołożyć co nieco z domowego budżetu do takiej z ostrzami samoostrzącymi się podczas użytkowania. Taki sprzęt będzie się sprawdzał przez naprawdę długi czas. Ważną funkcją będzie także strzyżenie na tą samą długość niezależnie od kąta nachylenia, jest to standard lecz nie zaszkodzi się upewnić.

Maszynka fryzjerskaFunkcjonalność maszynki fryzjerskiej

Najtańsze modele będą niezbyt funkcjonalne ,lecz wystarczą do prostych fryzur u panów czy wyrównania grzywki u kobiet. Droższe modele posiadać będą wymienne końcówki np. trymer który umożliwi przystrzyżenie brody bądź brwi, możliwe też będzie strzyżenie bardziej wymyślnych fryzur jak też miejsc intymnych. Przy wyborze droższej opcji radziłbym wybrać pudełko , nie będzie problemu z gubiącymi się elementami co jest bardziej prawdopodobne w przypadku stojaka. Ważny też będzie stopień regulacji długości strzyżenia , polecam te z pokrętłem , regulacja będzie bardziej płynna niż w przypadku wysuwanego grzebienia. Można też wybierać miedzy maszynkami technologia 2D i 3D, obydwie posiadają miękki grzebień który dopasowuje się do kształtu strzyżonej głowy. Ponad to maszynka 3D ma ruchomą głowice która ułatwia strzyżenie w trudno dostępnych miejscach , skraca cały ten proces, zwiększa precyzję, oraz ułatwia cieniowanie .

Ranking maszynek fryzjerskich

Wśród popularnych i godnych polecenia producentów wymienić należy takie firmy jak Remington, Panasonic, Philips, Babyliss, Braun, czy Jaguar.
1. Moser 1400
2. Remington HC5150
3. Philips HC5440/15
4. Philips QC5115
5. JAGUAR CL5000

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here