Cienie do powiek paleta

To właśnie całe palety cieni są nie tylko wygodnym rozwiązaniem, ale również oszczędnym. Palety stworzone są tak, aby ich kolorystyka była przede wszystkim do siebie dopasowana, na przykład: cienie jaskrawe, kolory zimne lub ciepłe, kolory matowe, kolory błyszczące i inne. Samodzielne kompletowanie palet cieni do oczu coraz częściej wypierane jest przez gotowe palety cieni, które zachwycają pięknym, efektownym i praktycznym dobrem kolorów.

Jak wybrać cienie do powiek

Przede wszystkim przy wyborze cieni do powiek powinniśmy wziąć pod uwagę rodzaj naszej karnacji, na przykład:

  • Karnacja jasna- najlepsze będą błyszczące cienie w różnych tonacjach brązu – od jasnego, ciepłego orzecha po chłodną ciemną czekoladę.
  • Karnacja oliwkowa – najlepsze będą dla ciemne kolory, czerń rozjaśniona perłowym blaskiem lub brokatem, ciemne odcienie szarości i brązu, cienie o głębokich barwach: szmaragdowozielonej, śliwkowej, granatowej lub szafirowej.
  • Karnacja w kolorze ciepłego brązu – miedziany brąz , cienie o złotych odcieniach, róż, kolor wina i ciepłego brązu. Dodatkowo granitowy, turkusowy lub fioletowy.
  • Ciemna karnacja – odcienie miedzi i brązu, kolory kamieni szlachetnych: rubinu, szmaragdu oraz szafiru. Dodatkowo opalony róż lub ciepłe tonacje czerwieni i błękitu.

Zalety palety cieni do powiek

Odpowiednio dobrana paletkę możemy wszędzie ze sobą zabrać, zmieści się nam do torebki jak i plecaka. Zapewni nam efektowny makijaż jeśli tylko dobierzemy odpowiedni rodzaj cieni zwracając uwagę między innymi na naszą karnację. Paleta do cieni daje więc nieograniczone możliwości. Dzięki niej nie musimy brać całej kosmetyczki różnych kolorów cieni na wyjazd. Posiadając tą paletkę wykonamy makijaż dzienny jak również wieczorowy. I wszystkie kolory znajdziemy w jednym pudełeczku.

Cienie do powiek paletaNajlepsze palety cieni do powiek

Sleek Makeup, paleta cieni do powiek, Au Naturel – pozwala na nieskończenie wiele wariantów makijażu w kolorach nude.

The Balm, Paleta cieni Nude Dude – paleta Nude Dude oferuje nam 12 cieni do powiek w wariantach matowych i satynowych.

Mua, Paleta 12 Cieni do Powiek, Hall Of Fame – znajdziemy w niej neutralne kolory nude, ale i kilka niebieskości, z którymi dodasz swojemu delikatnemu makijażowi nieco bardziej szalonego wyrazu.

Zoeva- cienie są przede wszystkim intensywnie napigmentowane, dzięki czemu mamy gwarancję trwałego i idealnego koloru na bardzo długo.

Urban Decay- cienie mają piękne kolory i długo utrzymują się na powiece. Do wyboru mamy odcienie matowe, perłowe i z drobinkami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here