Fryzury męskie młodzieżowe

Młodzież lubi eksperymentować, nie boi się zmian i z chęcią przyjmuje wszelkie nowości. Nastolatkowie chcą być oryginalni, ale przede wszystkim modni, dlatego z zainteresowaniem testują wszystko, co świeże. Czym charakteryzują się fryzury młodzieżowe? Fryzury młodzieżowe muszą przede wszystkim prezentować osobowość młodego człowieka.

Rodzaje modnych fryzur

 1. Wystrzępione grzywy- Fryzurę można wykonać po stożkowym przycięciu boków, pozostawiając górną warstwę wyraźnie dłuższą. Grzywka jest tutaj przycięta pod kątem, przez co daje wiele możliwości stylizacyjnych.
 2. Militarne cięcie- Jest bardzo wygodna i nie bez powodu stanowi idealną fryzurę dla żołnierzy. Krótka długość jest stylowa, a przy tym łatwa w utrzymaniu i wykonaniu za pomocą maszynki.
 3. Prosta klasyka- Klasyczne cięcie, lekko dłuższa góra oraz łatwość w stylizacji, przemawiają szczególnie do panów, którzy lubią szybko zyskać fajny efekt.Fryzury męskie młodzieżowe
 4. Z przedziałkiem na bok- Nieco krótsze boki i dłuższa góra z podkreślonym przedziałkiem, nie wymagają niezwykłych umiejętności stylizacyjnych, wystarczy zgrabnie zaczesywać je na bok wykorzystując odrobinę kosmetyku.
 5. Krótki tył i boki- Ten typ uczesania powinien być stopniowo zwężany ku końcówkom u góry w stronę przodu.
 6. Boczne wycięcie- Wygolony bok jest zadziorny, nieco rockowy, a przy tym sprawdza się u mężczyzn, którzy nie chcą tracić zbyt dużo czasu i wysiłku na codzienne układanie fryzury.
 7. Prosta, krótka fryzura- Ułożenie na bok, gustowny jeżyk, gładkie zaczesanie w tył – to tylko kilka opcji, które daje to fenomenalne cięcie.
 8. Męski bob- Bob jest idealny do ciekawych upięć, a w wersji rozpuszczonej, bez zbędnych stylizacji wygląda niczym u surfera i jest bardzo sexy.

Najpopularniejsze fryzury młodzieżowe

 • Fryzura męska z włosami wycieniowanymi i mocno wystrzyżonymi po bokach.
 • Męska fryzura z włosami zaczesanymi do góry lub modnie postawionymi.
 • Męska fryzura młodzieżowa z bokami mocno wystrzyżonymi natomiast górą zdecydowanie dłuższą.

Mężczyźni powinni dbać o swoje włosy stosując odpowiednie szampony i odżywki. Do układania służą specjalne produkty dla mężczyzn, takie jak żele, wosk, guma do włosów, pianki do stylizacji. Do krótkich włosów najlepszy będzie żel. Długość włosów nic nie zmienia, warto więc stosować odpowiedni szampon i odżywkę, tak aby nie wysuszać pasm ani skóry głowy. Zmęczone włosy będą się źle układać, stracą blask. Najczęściej obecnie panowie gola boki, a grzywki zostawiają dłuższe. Fryzjerzy wymyślają coraz to nowsze najmodniejsze fryzury męskie, zazwyczaj to właśnie grzywka zmienia swoja postać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here