Wyjątkowy Dzień Dziecka – aktywnie i kreatywnie

0
1927

W Dzień Dziecka liczy się beztroska i dobra zabawa w grupie. Świetnym miejsce na aktywne spędzenie tego ulubionego święta wszystkich dzieci będzie centrum zabaw Fabryka Misia.

Jesteś wychowawcą w szkole lub prowadzisz przedszkole? Wciąż szukasz pomysłu na Dzień Dziecka dla swoich podopiecznych? A może takich grup jak Twoja jest więcej i wspólnie z innymi wychowawcami chcielibyście coś zorganizować? Świetnym rozwiązaniem jest organizacji imprezy z okazji Dnia Dziecka w profesjonalnym centrum zabaw.

Impreza grupowa na Dzień Dziecka w Fabryce Misia

Najlepsze centra zabaw to miejsca oferujące nie tylko szaloną rozrywkę, ale także kreatywne warsztaty dla dzieci. Takim miejscem jest Fabryka Misia – centrum zabaw dla dzieci w Białymstoku https://fabrykamisia.pl. To nie tylko ogromna przestrzeń zapewniająca aktywną zabawę, jakiej trudno szukać w zwykłym przedszkolu, szkole, czy na placu zabaw. To miejsce, które jednocześnie rozwija kreatywność, wrażliwość i społeczne kompetencje dzieci. Organizując tu grupowe wyjście z okazji Dnia Dziecka wspólnie z zaprzyjaźnionymi placówkami zapewnisz maluchom i młodym uczniom niezapomniane chwile. W tym wyjątkowym miejscu dzieciaki podczas Dnia Dziecka mają świetną możliwość pogłębiania więzi z kolegami i koleżankami z klasy.

Aktywny i kreatywny Dzień Dziecka. Małpi gaj, a może warsztaty?

Imprezy grupowe w Fabryce Misia w Białymstoku to oferta skrojona dokładnie dla potrzeb grup szkolnych i przedszkolaków. Centrum oferuje liczne atrakcje takie jak:

  • Interaktywna podłoga
  • małpi gaj i tor przeszkód,
  • strefa malucha,
  • zakręcone zjeżdżalnie i deszcz kulek,
  • fantastyczne tory przeszkód,
  • trampoliny i pajęcza wieża.

Podczas imprezy zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka w Fabryce Misia Twoi podopieczni mogą pobawić się także wysokiej klasy zabawkami oraz wziąć udział w warsztatach kreatywnych dla dzieci w Białymstoku: wykonywanie własnych maskotek pod okiem profesjonalnych animatorów, tęczowa chemia, eko fabryka kosmetyków, miś i fabryka czekolady, warsztaty plastyczne czy biosfera (las w słoiku). To fantastyczny sposób na kreatywne i aktywne spędzenie czasu w grupie rówieśników, gdzie pod opieką animatorów dzieci mogą wykonać samodzielne przedmioty i zabrać na pamiątką.

A może Dzień Dziecka w sercu Puszczy?

Centrum zabaw Fabryka Misia oferuje nie tylko grupową zabawę u siebie, ale także wyjazdy zorganizowane dla grup szkolnych – Zieloną Szkołę i Białą Szkołę. To świetny pomysł na niezapomnianą wycieczkę szkolną także w okolicach Dnia Dziecka. Wyjazdy organizowane są do Hotelu Lipowy Most położonego na malowniczych terenach Puszczy Knyszyńskiej. W ramach wyjazdu dzieci mogą liczyć na cztery pełnowartościowe posiłki dziennie, a także Akademię Golfa, turniej łuczniczy, ognisko z kiełbaskami czy mini-dyskotekę.

Pełna oferta imprez grupowych w Fabryce Misia w Białymstoku oraz wyjazdu zorganizowanego znajdziecie na stronie https://fabrykamisia.pl/grupowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here