Wyjątkowe propozycje mikołajkowych prezentówWyjątkowe propozycje mikołajkowych prezentów

Chcesz, by Twoje dziecko zapamiętało nadchodzące mikołajki jako najlepsze w życiu? Myślisz o tym, by podarować mu coś, czego na pewno nie dostanie żaden rówieśnik, a tym samym sprawić, że poczuje się szczególnie? Sprawdź, jakie nieszablonowe propozycje dla Ciebie przygotowaliśmy!

Prezent niematerialny

Kto powiedział, że prezent musi mieć wymiar materialny? Jeśli chcesz zachwycić swoje dziecko bardziej niż kiedykolwiek, podaruj mu bilet do miejsca, o którym marzy każdy młody człowiek: Disneylandu, Legolandu, Hyde Parku czy wioski Hogsmeade.

Jeśli to zbyt kosztowne lub wolisz poszukać czegoś na terenie Polski, nie ma sprawy. Poszukaj wydarzenia w swoim mieście, np. pokazu akrobatów lub iluzjonistów. Zabierz dziecko do kopalni złota, parku miniatur, parku dinozaurów lub parku linowego. A może bardziej zainteresuje je mini safari lub centrum bajki? Ty znasz jego upodobania najlepiej.

Wyjątkowy gadżet

Cóż to za gadżet, którego nie mają inne dzieci i które sprawi Twojemu synowi czy córce radość nie z tej ziemi? Propozycją numer jeden jest dron. W wersji dla dorosłych może kosztować nawet kilka tysięcy, jednak w wersji podstawowej i skierowanej do dzieci jest dostępny w atrakcyjnych cenach. Dziecko może sterować lotem drona, wykonywać różnorodne figury powietrzne, a niekiedy także wykonywać zdjęcia i nagrania. Obsługiwanie tego typu urządzenia uczy najmłodszych koordynacji, ale także odpowiedzialności i zdyscyplinowania. Dron, który nie wyląduje w określonym czasie, może spaść.

prezent

Propozycja numer dwa to niesamowite roboty dla dzieci od lat 8. Pobudzają kreatywność i szkolą zdolności manualne. Są to zabawki rozwojowe – służą składaniu robotów wedle własnego pomysłu. W zestawie znajdują się klocki w różnych kształtach. Po ich złożeniu i wyposażeniu w czujnik robotem się steruje za pośrednictwem aplikacji zainstalowanej na smartfonie lub tablecie. Wybierz właśnie ten prezent, by Twoja pociecha zyskała samodzielnie stworzonego przyjaciela.

Do szkoły i poza nią

A gdyby tak podarować dziecku prezent, który przyda mu się nie tylko do rozrywki, ale i nauki? Rozważ zakup czytnika e-book, dzięki któremu uczeń będzie miał wszystkie lektury w jednym miejscu i już nigdy nie zapomni wypożyczyć bądź oddać książki na czas. Wieczorami samodzielnie lub z Tobą poczyta o przygodach ulubionych bohaterów – magów, podróżników, odkrywców, wojowników.

prezenty

Jeśli Twoje dziecko nie korzystało dotąd z tabletu, rozważ podarowanie mu właśnie tego urządzenia. Poczytaj w internecie, które aplikacje sprawdzają się do nauki języków czy podszkolenia się w matematyce bądź geografii. Nie bądź uprzedzony do tabletów i innych urządzeń elektronicznych. To nie ich wina, że dzieci się uzależniają. To niewłaściwe podejście do wychowania rodziców. Zadbaj o to, by Twoje dziecko miało na tyle dużo ciekawych zajęć, by po elektroniczne zastępstwa bliskości sięgało w ostateczności.

Dla rozwoju pasji

Ostatnia propozycja to rzeczy bezpośrednio związane z pasjami Twojego dziecka. Mogą być materialne, ale nie muszą – akcesoria kuchenne sprawdzą się równie dobrze co kurs gotowania dla dzieci. Twoja córka lubi tańczyć? Zapisz ją do szkoły tańca. Syn fotografuje? Przygotuj dla niego pierwszy aparat z funkcjami automatycznymi, które ułatwią mu start.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here