Prostownica tytanowa

Prostownica potrafi w kilka chwil diametralnie zmienić naszą fryzurę. Każda z kobiet bardzo chętnie sięga po tego rodzaju urządzenie. Producenci obecnie oferują nam bardzo dużą ilość tego sprzętu.

Tytan

Tytan jest naturalnie występującym pierwiastkiem, który doskonale utrzymuje ciepło bez wywoływania większych wahań temperatury. Dzięki swoim właściwościom, prostownice tytanowe umożliwiają szybką i skuteczną stylizację włosów. Płytki tytanowe, są odporne praktycznie na wszystkie uszkodzenia mechaniczne. Tytan jest twardym metalem odpornym na korozje. Prostownice z płytkami tytanowymi są idealne do włosów grubych i kręconych, dobrze wygładzają włosy. Niektórzy producenci prostownic utrwalają płytki ceramiczne dodając do nich tytan i tworząc płytki ceramiczno-tytanowe. Prostownice tytanowe są cenionym na rynku sprzętem do stylizacji włosów ze względu na ich trwałość oraz szeroki zakres nagrzewania, wynoszący 100-230°C.

Ranking prostownic tytanowych

  1. FOX CHILLOUT
  • natychmiastowe grzanie może być ustawione na 230°C,
  • lustrzane tytanowe płytki zapewniają doskonałą gładkość i połysk,
  • regulacja temperatury za pomocą ekranu dotykowego,
  • kabel z zaciskiem obrotowym,
  • czujnik bezpieczeństwa wyłączający prostownicę po 60 minutach pracy.
  1. FOX SAMBA Z PODCZERWIENIĄ I JONIZACJĄ

Posiada funkcję jonizacji, która wytwarza ujemne ładunki elektryczne zwane jonami ujemnymi, które neutralizują dodatnie ładunki na włosach.

  1. FOX FUNKY

Szybko nagrzewająca się i bezpieczna płytka gwarantuje szybką pracę i ciągłe odzyskiwanie ciepła, lustrzana tytanowa płytka sprawi że włosy będą lśniące i gładkie.

  1. FOX ELECTRO

Prostownica tytanowaSzybko nagrzewająca się i bezpieczna płytka gwarantuje szybką pracę i ciągłe odzyskiwanie ciepła

Rozmiar płytek

Koniecznie musimy wziąć pod uwagę długość i szerokość płytek.

Włosy krótkie- prostownica o krótkich i dość wąskich płytkach będzie dla Ciebie idealna. Poszukaj modeli z płytkami szerokości do 24 mm i długości do 90 mm.

Włosy długie- jeśli włosy są długie, ale jednocześnie cienkie i proste lub tylko odrobinę falowane, zdecyduj się na prostownicę, której płytki będą szerokie na 24-30 mm.

Włosy grube lub kręcone- idealny będzie rozmiar z modelem z płytkami szerokimi na 30-40 mm.

Jak przy użyciu każdego sprzętu fryzjerskiego, tak i podczas prostowania włosów musimy zachować ostrożność i umiar. Nawet profesjonalne urządzenie może mieć szkodliwy wpływ na zdrowie naszych włosów, jeśli używamy go zbyt często lub nieprawidłowo. Dlatego konieczne jest, aby stosować ją zgodnie z zaleceniami producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here