Rodzinny park rozrywki to doskonałe miejsce na rodzinne spędzenie czasu z najmłodszymi. W wesołym miasteczku znajdują się liczne atrakcje, przeznaczone tylko do użytku dzieci, jak: karuzele, huśtawki, małe samochodziki, zjeżdżalnie czy mini roller coastery.

Bajkolandia dla dzieci

Park rozrywki Energylandia to miejsce dla całej rodziny, a zwłaszcza dzieci. Wesołe miasteczko oferuje wiele atrakcji zaprojektowanych specjalnie z myślą o najmłodszych gościach. Park został podzielony na kilka stref, z których każda oferuje inne rozrywki. Bajkolandia to część wesołego miasteczka, w której znajduje się najwięcej atrakcji dla najmłodszych dzieci. Są nimi: karuzele, zjeżdżalnie, huśtawki, pływanie łódką czy ośmiowagonowy mini roller coaster. Kolorowa kolejka rozpędza się do około 50 km/h i przejeżdża trasę ponad 300 metrów. Atrakcją dla dzieci jest również przejażdżka jeepem safari, który porusza się po specjalnie wydzielonym torze. W trakcie wycieczki widokowej dzieci mogą podziwiać figurki najbardziej charakterystycznych afrykańskich zwierząt. Na małych miłośników motoryzacji czekają specjalne samochody, którymi porusza się po specjalnym torze. Każde auto wyposażone jest w pasy bezpieczeństwa, dlatego zabawa jest całkowicie niekolizyjna.

Strefa familijna dla dzieci

W strefie familijnej parku najmłodsze dzieci mogą korzystać z licznych atrakcji, które oprócz świetnej zabawy są także ciekawą lekcją. Planetarium to miejsce, gdzie na maluchy czekają kilkuminutowe seanse poświęcone tematyce kosmosu, gwiazd i planet. Sala wyposażona jest w wygodne fotele i klimatyzację. Dzieci mogą również korzystać z różnego rodzaju kolejek widokowych, np. w wagonów przypominających samoloty. Oryginalną atrakcją jest również zjazd kolejką stylizowaną na pal drewna. Wagony poruszają się specjalnie wydzielonym torem, by w pewnym momencie z impetem ześlizgnąć się w dół, do basenu pełnego wody. Strefa familijna oferuje także dzieciom malowniczą przejażdżkę w wagonach stylizowanych na filiżanki oraz kilka tematycznych i magicznych miejsc, jak: Wioska Wikingów czy Szwajcarska.

Park Wodny dla dzieci

Wodna strefa parku to 3 baseny o powierzchni 1800 metrów kwadratowych, z których mogą korzystać wszyscy goście Energylandii, w tym także dzieci. Nad bezpieczeństwem kąpiących się czuwają wykwalifikowani ratownicy. W basenach z podgrzewaną wodą znajdują się liczne zjeżdżalnie i fontanny. To idealne miejsce, aby aktywnie spędzić czas z dziećmi. Po zabawie można odpocząć na leżakach i napić się orzeźwiającego koktajlu w barze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here