Micro plasma lifting powiek - urządzenie najnowszej generacji

Najnowszy rozwój kosmetologii sprzętowej w dziedzinie korekcji twarzy to Micro plasma lifting powiek. Jest to małe urządzenie, które wygląda na przykład jak depilator a do kontaktu ze skórą stosowana jest igła. Celem urządzenia jest niechirurgiczna plastyka powiek, redukcja zmarszczek, usuwanie plam starczych, pieprzyków i brodawek.

Ale urządzenia Micro plasma w liftingu powiek uzyskuje najlepsze rezultaty i jest szeroko wykorzystywane przez kosmetologów. Dlatego najczęściej ten kompaktowy sprzęt jest używany w okolicy oczu. Ze względu na łatwość użycia, kosmetolog może wykonywać zabieg z dużą dokładnością, dzięki takiemu aparatowi nawet delikatna skóra powiek może być poddawana działaniu plazmy.

Czym jest plasma lifting powiek?

Urządzenie medyczne wytwarza celowaną wiązkę plazmy przez jonizację gazów znajdujących się w powietrzu. Powstaje niewielki łuk elektryczny gotowy do odparowania naskórka i obkurczenia skóry w miejscu poddawanym zabiegowi. Procedura nie powoduje skutków ubocznych w postaci martwicy tkanek i stanu zapalnego skóry. Plazma działa jedynie do granicy warstwy podstawowej skóry i nie powoduje uszkodzenia otaczających tkanek. Nieinwazyjna blefaroplastyka to inaczej plasma lifting powiek, z ich obkurczeniem i odzyskaniem młodzieńczego spojrzenia.

Z fizycznego punktu widzenia urządzenie Micro Plasma jest podobne do frakcyjnego lasera, CO2, być może najbardziej skutecznego urządzenia do wygładzania skóry i usuwania blizn. Najcieńsza wiązka plazmy wpływa na mikrouszkodzenia skóry, powodując efekt obkurczenia, tkanki są ściśnięte, a skóra w obszarze zabiegowym jest odnawiana i napinana z powodu zwiększonej produkcji kolagenu.

Zabieg plasma lifting powiek może nie tylko koncentrować się na tym obszarze twarzy, istnieje możliwość precyzyjnego celowania w najcieńsze zmarszczki i będzie to całkowicie bezpieczne dla otaczających tkanek. W zależności od powagi problemu kosmetolog wykona jedną lub dwie procedury.  Jednak w każdym przypadku efekt będzie zauważalny już po pierwszej.

Czy działanie urządzenie mobilnego Mikro Plasma różni się od sprzętu stacjonarnego?

Działanie z wykorzystaniem plazmy jest takie same, ponieważ ze względu na jonizację gazów w powietrzu urządzenie wytwarza strumień plazmy. Pomiędzy końcówką (igłą) plazmy a skórą pojawia się zjonizowany łuk elektryczny, który po wystawieniu na działanie tkanki biologicznej aktywuje mechanizm odnowy komórkowej. Pod wpływem plazmy zachodzą mikroskopijne zmiany w tkankach.

Włókna kolagenowe podczas obróbki cieplnej tracą wodę, są obkurczane, to znaczy tracą zdolność do rozciągania. Nadmiar skóry natychmiast i bezkrwawo znika. Impuls plasma lifting powiek trwa krócej niż jedną sekundę, skóra w tym punkcie natychmiast kurczy się. Pacjent odczuwa jedynie lekkie ciepło w tym obszarze, ponieważ skóra natychmiast się ochładza, ciepło nie ma czasu na przeniesienie do otaczającej tkanki. Procedura trwa około 20-30 minut.

Zalety plasma lifting powiek urządzeniem Medika Premium Micro Plasma

Główną zaletą zabiegu z wykorzystaniem plazmy jest szybki powrót do zdrowia z wydajnością porównywalną do znacznie większej liczby urządzeń medycyny estetycznej. Micro Plasma jest nie tylko metodą niechirurgiczną, ale nawet bezkontaktową: powstaje różnica potencjałów między końcem igły a powierzchnią skóry, ale tylko plazma, a nie igła, dotyka samej skóry.

Mimo to igły są jednorazowe i oczywiście, sterylne. Oznacza to, że ryzyko infekcji podczas zabiegu jest zmniejszone niemal do zera. To samo dotyczy reakcji alergicznych. Ważne jest, aby w przeciwieństwie do każdego zastrzyku sprzęt plazmowy nie pozostawił nawet niewielkich siniaków na skórze. Okres rekonwalescencji po zabiegu korekcji plasma lifting powiek jest bardzo krótki, średnio 7-10 dni (dla lasera, CO2, dla porównania, może trwać do trzech tygodni).

Urządzenie Medika Premium Micro Plasma lifting powiek

Urządzenie medyczne produkowane dla salonów medycyny estetycznej cieszy się dużą popularnością wśród kosmetologów, którzy cenią je za ergonomiczny kształt i solidną obudowę. W aparacie plasma lifting powiek to podstawowa procedura poszukiwana przez pacjentów, którzy cierpią z powodu opadania powiek, co daje nieefektowny wygląd a czasami nawet zaburza prawidłowe widzenie. Micro Plasma firmy Medika skutecznie usuwa zmiany skórne nie pozostawiając blizn.

Taki sprzęt można wykorzystać nie tylko w gabinecie stacjonarnym, ponieważ mieści się on w małej walizce wygodnej do przewożenia w każdych warunkach. Ponadto Micro Plasma jest urządzeniem bezprzewodowym zasilanym akumulatorem, posiada intuicyjną obsługę, kolorowy wyświetlacz OLED. Jest to bardzo innowacyjne i zaawansowane technologicznie urządzenie z 9 stopniową regulacją mocy oraz 6 poziomowym system zabezpieczeń. Sprzęt posiada system mocujący elektrodę w głowicy oraz magnetyczne złącze ładowania. Wielopoziomowa ochrona zastosowana w tym urządzeniu stanowi gwarancję ochrony głębszych warstw skóry. Szybkie ładowanie przy użyciu interfejsu USB pozwala na korzystanie ze sprzętu bez przestojów. W zestawie z urządzeniem znajdują się elektrody zabiegowe i statyw.

Źródło: https://medikapoland.pl/pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here