Jakie będą modne perfumy w 2022 roku

Początek 2022 roku już za nami. Nowy rok przynosi nowe nadzieje, postanowienia, a także nowe trendy – również w zakresie pięknych zapachów. Te w nadchodzącym sezonie mogą nas jednak zaskoczyć. W 2022 roku bowiem będą zupełnie inne niż w 2011. Nowe trendy spodobają się przede wszystkim odważnym i pewnym siebie osobom. Co będzie na topie w 2022 roku? Na jakie zapachy postawić w tym roku?

2022: powrót mocnych zapachów

Przez poprzednie 1,5 roku perfumy straciły na znaczeniu. Pandemia, lockdown, praca zdalna i objawy COVID-19 związane z utratą węchu sprawiły, że wiele osób uznało, że nie ma sensu skrapiania się pięknymi zapachami. 2022 roku ma się to zmienić. Rok ten został przez specjalistów ogłoszony rokiem pięknych, a zarazem modnych aromatów. Już dziś warto więc na tagomago.pl/collections/perfumy odszukać perfumy o wyrazistej woni, które długo będą utrzymywać się na ciele i na pewno nie pozostaną niezauważone dla otoczenia.

perfumy

2022: najpopularniejsze zapachy dla niej i dla niego

Moda na wyraziste i bogate kompozycje zapachowe sprawi, że chętniej będziemy sięgać po odważne perfumy. Takie wybierać będą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Najmodniejsze w tym roku mają być aromaty orientalne, ale nie we współczesnym stylu, a tym nawiązujące do szalonych lat 20. XX wieku. W nich dominowały olejki eteryczne z gałki, cynamonu, wanilii, kardamonu. Kompozycje z początku XX wieku były nie tylko wyraziste, ale i zmysłowe, uwodzicielskie, seksowne, miały oddawać radość życia, zabawę, a także otwartość świata.

Takie mieszanki bez problemu będzie można odnaleźć wśród propozycji zarówno mainstrimowych marek perfumeryjnych, jak i tych niszowych. Osoby, które nie chcą zbyt dużo wydawać na zakupy, mogą orientalnych propozycji poszukać wśród tanich pachnideł – wśród nich również dostępne są warte uwagi kompozycje. Warto tu też podkreślić, że z racji mody na mocne i wyraziste aromaty, w 2022 roku chętniej sięgać będziemy po tradycyjne perfumy i wody perfumowane, niż po te lżejsze w odbiorze wody toaletowe, kolońskie.

najpopularniejsze zapachy

2022: będziemy pachnieć od stóp do głów!

W 2022 roku zapach ma obezwładniać i to nie tylko osobę, która go będzie nosić, ale i całe otoczenie. Aby aromat był wyczuwalny, będziemy nie tylko nakładać na całe ciało więcej kropli pięknych zapachów, ale także perfumowane balsamy. Najlepiej oczywiście będzie stosować te, które zapachem są identyczne co perfumy. Takie proponuje wiele luksusowych domów perfumeryjnych np. Versace. W ofercie tej marki można kupić zarówno komplet perfumy + aromatyczny balsam, jak i każdy produkt osobno. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here