Ekskluzywny prezent ślubny? Sprawdź propozycje od Home&Passion

Ceremonia ślubu to ważne wydarzenie nie tylko dla młodej pary, ale także dla gości zaproszonych na uroczystość. W tak podniosłym dniu liczy się nie tylko obecność, ale również prezent dla nowożeńców, który będzie przywoływał wspomnienia po ślubie i kojarzył się z osobą obdarowującą. Jaki prezent spełni powyższe założenia i jednocześnie będzie charakteryzował się ekskluzywnością ze względu na podniosłość wydarzenia? Spieszymy z odpowiedzią!

Ekskluzywność, czyli porcelana

Dla niejednej osoby symbolem luksusu i ekskluzywności jest porcelana, która idealnie wpasowuje się w charakter prezentów ślubnych. Wiele małżeństw w swojej komodzie posiada wieloletnie komplety porcelanowych naczyń, które otrzymały w podarku od gości weselnych. Dlaczego prezent porcelanowej zastawy stanowi o tak ekskluzywnej specyfice upominku? Naczynia wykonane z tego tworzywa są pamiątką na długie lata, nawet i pokolenia. Proces wypalania porcelany nadaje jej wyjątkową trwałość i odporność na zarysowania, dzięki czemu zastawa stołowa może przez dekady uświetniać rodzinne obiady. Wysoką jakość porcelany można poznać po jej kolorze, dlatego warto zwrócić uwagę na jej odcień – im jest bielszy tym lepsza klasa porcelany. Decyzja o zakupie porcelany powinna być uwarunkowana dokładnymi przemyśleniami, zwłaszcza, że ma być wręczona w dniu ważnej uroczystości, dlatego lepiej zadbać o wysoką jakość prezentu.

Propozycje prezentów ślubnych

Wyjątkowy asortyment porcelany możesz znaleźć w Home and Passion, gdzie zakupić można produkty marki PiP Studio. Asortyment sygnowany szyldem tej firmy to starannie wyselekcjonowane produkty o wysokiej jakości z ręcznie zdobionymi elementami oraz złotymi wykończeniami. Oferta PiP Studio jest z pewnością unikatowa, dlatego wybór jest dość szeroki poprzez delikatną, iście królewską kolekcję Royal po bogate wzornictwo w kolekcji Blushing Birds. Kolejną opcją wysokogatunkowej porcelany jest ta pochodząca
od Mr&Mrs Clynk, która łączy nowoczesność i prostą formę. Naczynia tej marki wykonywane są z wysokiej jakości porcelany Fine Bone Chine, a elementy zastawy stołowej są wykonywane z niebywałą dbałością o każdy detal. Produkty te są zdobione ręcznie i pakowane w piękne pudełka, więc z pewnością jest to nie lada gratka nie tylko dla miłośników porcelany, ale także dla kogoś, kto ceni sobie piękne rzeczy. Oryginalne produkty, które świetnie sprawdzą się w roli prezentu ślubnego, znajdziesz również w ofercie marki Green Gate w kolekcjach Sally Black i Dot Black. Naczynia z tych serii są trzykrotnie wypalane, ręcznie malowane i mają złote zdobienia, a całość przykuwa uwagę i w zestawie tworzy uroczy komplet.

Powyższe opcje to wyłącznie kilka z propozycji porcelanowych naczyń, które ma w ofercie Home and Passion. Warto samemu sprawdzić, która marka posiada w swoim asortymencie zastawę idealnie nadającą się na wymarzony prezent ślubny, który nowożeńcom może służyć latami i przypominać o gościach, którzy tego pięknego dnia im go wręczyli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here