drewniane zabawki
fot. pexels.com

Drewniane zabawki to prawdziwy hit dziecięcy! Są one bardzo wytrzymałe, a dodatkowo mają swój charakter, który jest niepowtarzalny. Niektórzy rodzice nawet do tej pory mają jeszcze swoje drewniane zabawki, które z przyjemnością przekazali swoim dzieciom.

Zobacz też: http://www.blogprasa.pl/zabawki-z-drewna/

Inwestycja na lata!

Zabawki z drewna to prawdziwa inwestycja na lata. Są one bardzo wytrzymałe i nie wychodzą z mody. Dziecko nie jest w stanie ich uszkodzić, nawet gdy jest malutkie i jeszcze jest w fazie rozwoju, w której uderza przedmiotami o ziemię.

Dodatkowo takie zabawki to prawdziwy luksus! Wiele z nich ma swój indywidualny charakter, a także styl wykonania, który podbija nie tylko dziecięce serduszka, ale również rodziców.

Kupione raz zabawki z drewna mogą funkcjonować w rodzinie przez wiele pokoleń, to prawdziwa inwestycja na lata!

Z pokolenia na pokolenie

Jeśli w waszej rodzinie zachowały się w pudłach w piwnicy lub na strychu stare, drewniane, zabawki dla dzieci, to nie wahajcie się przekazać ich najmłodszym! Takie zabawki nie wychodzą z mody, wręcz przeciwnie, są na tyle unikatowe i niepowtarzalne, że na pewno przypadną do gustu każdemu dziecku!

Nasi ojcowie, dziadkowie i pradziadkowie bawili się drewnianymi zabawkami, którymi najczęściej były lokomotywy, samochodziki i klocki. Jeśli macie okazję by przekazać takie zabawki, po swoich dziadkach, swoim dzieciom – zachęcamy do tego!

Zmieniaj, jak chcesz!

Drewniane zabawki można również odrestaurować. Jeśli straciły kolor nic nie stoi na przeszkodzie, aby je przemalować. Zwłaszcza, że można im nadać bardziej nowoczesnego charakteru, jeśli tylko mamy na to ochotę.

To również dobra okazja, aby razem z dzieckiem zorganizować wspólną zabawę. Weźcie drewniane zabawki i zadecydujcie o ich przyszłym wyglądzie, a następnie razem zmieńcie ich obecny look.

Możecie podejść do tematu kreatywnie i np.: dodać nowe drewniane elementy do ukochanej ciuchci lub konika. Nic nie stoi na przeszkodzie!

Przeczytaj też: http://www.empatyczni.pl/ulubiona-swinka-peppa/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here