Posiadanie swojego mieszkania jest marzeniem wielu rodzin. Decydując się na kupno „własnego M” warto zwrócić uwagę na kilka elementów, które przesądzają o wygodzie i bezpieczeństwie jego użytkowania.

Firma Budrem, posiadająca wieloletnie doświadczenie na rynku deweloperskim, jest wykonawcą najnowszej inwestycji mieszkaniowej w Krakowie. Wygodne oraz dobrze zlokalizowane mieszkania, znajdujące się w samym sercu Krakowa przy ulicy Cystersów, czekają na każdego, kto chce cieszyć się nowoczesnym, komfortowym i bezpiecznym mieszkaniem.

Dobra lokalizacja

Nowe mieszkania wykonane przez inwestora Budrem zlokalizowane są w centrum Krakowa przy ulicy Fabrycznej i Cystersów. Ze względu na bliskość zabytkowych miejsc takich jak Stare Miasto, krakowski Rynek, Wawel czy Kazimierz mieszkania są atrakcyjną propozycją dla miłośników Krakowa i dla każdego, kto ceni sobie oszczędność czasu podczas podróży. Mieszkania powstały w pobliżu Ronda Grzegórzeckiego oraz Ronda Mogilskiego, które stanowią ważny węzeł komunikacyjny Krakowa. Już w kilka minut dotrzemy stąd w pozostałe części Krakowa dzięki licznym liniom tramwajowym oraz autobusowym. Mnogość sklepów, aptek, żłobków, przedszkoli oraz szkół w pobliżu ulicy Cystersów daje gwarancję najwyższego komfortu codziennego życia.

Nowoczesne udogodnienia

W trosce o wygodę oraz zadowolenie klientów, firma Budrem zapewnia możliwość samodzielnej aranżacji wnętrz, doboru odpowiedniej powierzchni mieszkalnej oraz przestronny balkon dla każdego mieszkania. Prace wykończeniowe dobiegły końca, dlatego wszystkie nowe mieszkania na sprzedaż w Krakowie przy ulicy Cystersów są gotowe do odbioru przez przyszłych właścicieli. Każda klatka schodowa wyposażona jest w dwie, cichobieżne windy oraz system przeciwpożarowy automatycznie połączony ze Strażą Pożarną. W budynku znajduje się dwupoziomowy parking oraz wiele miejsc postojowych na placu przed blokiem. Dbając o najmłodszych lokatorów, powstały place zabaw w zacisznej, zielonej części ogrodzonego osiedla.

Więcej na stronie: http://budrem.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here