uniwersalne bluzki

Kupno bluzki dziecięcej często okazuje się trudniejszym zdaniem niż mogłoby się wydawać. Oprócz tego, że musimy rozsądnie podejść do sprawy i wziąć pod uwagę wygodę, uniwersalność i trwałość materiału, to nie można też lekceważyć gustu malucha. W tym artykule znajdziesz podpowiedzi, jakie dziecięce bluzki warto kupować i na co zwracać uwagę przy wyborze.

Jakie bluzki dziecięce są najbardziej uniwersalne?

W przypadku dzieci kwestia uniwersalności może mieć jeszcze większe znaczenie niż w przypadku dorosłych. Wszystko dlatego, ponieważ maluchy podczas codziennych czynności, np. zabaw z rówieśnikami, potrzebują o wiele więcej komfortu niż starsza osoba. Bluzka dziecięca powinna sprawdzać się nie tylko w trakcie spaceru z rodzicami lub lekcjach szkolnych, ale i jazdy na rowerze czy zabawy na placu zabaw. Dlatego dobrze jest kupować ubrania szerokie i elastyczne.

Bluzki dziecięce powinny być także uniwersalne pod względem wzorów i kolorów. Przy kupnie ciuszka należy zastanowić się, czy ubranko nada się na różne okazje. Czasem ze względu na zbyt jaskrawą barwę, dziecko ubierze bluzeczkę dwa razy, po czym ubranko zostanie schowane na kolejne miesiące do szafy. Właśnie dlatego tak istotne jest, by kupować ubrania w odpowiednich miejscach. Ładne i uniwersalne bluzki dziecięce znajdziesz na www.smilegirls.pl, gdzie można dobrać ubranka do wielu stylizacji, które dodatkowo wpasują się w gust malucha.

Bluzki dziecięce gładkie czy z nadrukiem?

Obydwa typy bluzek dziecięcych mają swoje wady i zalety. Bluzki z nadrukiem świetnie sprawdzają się w przypadku, kiedy twoje dziecko jest fanem np. bohatera z bajki i marzy o koszulce przedstawiającej tę postać. Takie ubranko może ukazać się dobrym prezentem dla malucha. Jednak jeżeli ani ty, ani dziecko nie macie konkretnego pomysłu na nadruk, to lepszą opcją prawdopodobnie będzie gładka bluzka.

Warto poruszyć także kwestię krótszej żywotności ubrań z nadrukiem. Niestety, ale wiele z nich po pewnym czasie, pod wpływem wysokiej temperatury w czasie prania lub prasowania, blaknie, przez co bluzeczka nie jest już tak atrakcyjna.

Gładka bluzeczka, jak było już wspomniane wyżej, jest bardziej uniwersalna i sprawdzi się zarówno do szkoły, jak i na urodziny. Wystarczy wybrać model w pastelowych barwach. Kupno gładkiej bluzki nie musi od razu oznaczać, że będzie dla dziecka nieciekawa. Wzorki można zastąpić interesującym krojem lub dodatkami, trafiając tym w gust dziecka.

Czy warto kupować bluzki dziecięce z cekinami?

Bluzki dziecięce z cekinami to często ubranka pożądane przez małe dziewczynki. Są błyszczące, rzucają się w oczy i kojarzą dzieciom z eleganckimi strojami, które potajemnie podkradają swoim mamom z szafy. Choć wydają się tak atrakcyjne i wyjątkowe, to przeważnie nie jest to zbyt dobry pomysł na model bluzeczki dla dziewczynki. Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że ten typ stroju jest niezbyt trwały. Cekiny łatwo odpadają od bluzki, tym bardziej przy codziennych zabawach maluchów. Ubranka z cekinami są również mało uniwersalne i często okazuje się, że taka bluzka nie będzie nadawała się do szkoły, na podwórko oraz innych codziennych czynności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here