Prezent pod choinkę dla mamy – jaki wybrać?

0

Najlepszy prezent pod choinkę dla mamy to wspólne spędzenie czasu w miły sposób. Można zaprosić ją do teatru, na kolację, degustację wina lub serów, do spa czy zafundować masaż. Mama lubiąca sport i aktywna fizycznie ucieszy się np. z zaproszenia na wyścigi gokartów czy na strzelnicę.

Jak wrócić do formy po porodzie?

0

Po zakończeniu ciąży każda kobieta pragnie się jak najszybciej wrócić do formy i smukłej sylwetki. W trakcie jej trwania przybieramy na wadze średnio od 10 do 15 kilogramów. Często jednak zdarza się, że z różnych powodów tyjemy o wiele więcej, co utrudnia nam powrót do figury sprzed porodu. Czujemy się nieatrakcyjne i zwyczajnie grube, a dodatkowe obowiązki sprawiają, że ciężko jest nam znaleźć czas na aktywność fizyczną i zadbać o siebie w odpowiedni sposób. Dodatkowo ciało świeżo upieczonej mamy bywa także bardzo niepokorne, często stawiając jawny opór wobec różnego rodzaju diet i wymagających ćwiczeń. Jak pozbyć się zbędnych kilogramów i schudnąć w sposób bezpieczny dla naszego zdrowia? Podpowiemy wam, co należy zrobić, aby działania na rzecz szczupłej sylwetki po urodzeniu dziecka przyniosły zadowalające rezultaty.

Czym zajmuje się ginekolog położnik

0

Ginekolog położnik to specjalista, który sprawuje opiekę lekarską nad kobietą w każdym okresie jej życia, jednak przede wszystkim zajmuje się opieką profilaktyczną. Można udać się do niego bez skierowania. Sprawdźcie czym konkretnie zajmuje się ginekolog położnik.

Ciekawe miejsca dla dzieci w Warszawie. Gdzie warto się wybrać?

0

Stolica ma do zaproponowania wiele interesujących atrakcji dla dzieci. Gdy poszukujesz pomysłów na rodzinne spędzenie czasu, zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Jak organizować imprezy dla dzieci?

0

Dzień dziecka, urodziny i imieniny naszych pociech to czas, w którym pragniemy, by nasze dziecko czuło się wyjątkowo i przeżyło niezapomniane chwile. Organizacja przyjęcia dla dziecka wymaga przemyślenia i odpowiedniego dobrania atrakcji. Sprawdźmy, czym kierować się planując niezapomniane imprezy dla dzieci.

Jak wybrać dobrą zabawkę do kąpieli?

0

Wanna to fantastyczny plac zabaw dla małego dziecka. Choć nie wszystkie dzieci lubią codzienne kąpiele, to zdecydowana większość z nich uwielbia harce w wodzie.

Jaką zabawkę sensoryczną wybrać?

0

Mimo iż zabawki sensoryczne powinny być raczej zalecane przez lekarzy, to obecnie każda osoba może udać się do sklepu i kupić przedmiot tego typu, który skutecznie wspomoże rozwój układu nerwowego dziecka. W ostatnim czasie stało się modne darowanie różnego rodzaju książeczek sensorycznych lub innych akcesoriów na urodziny dla małego człowieka. Jak więc zdecydować się na konkretną zabawkę sensoryczną?

W jaki sposób nauczyć dziecko czytać?

0

Nauka czytania może przysporzyć dużych problemów. Okazuje się, że opanowanie płynnego czytania jest jedną z trudniejszych czynności, przed jakimi stoi dziecko. Należy jednak pamiętać, że jest to długotrwały proces wymagający systematyczności i konsekwencji. Bardzo ważne jest by poświęcić na to jak najwięcej czasu, ponieważ umiejętność czytania ze zrozumieniem w sposób bezpośredni przekłada się na dalsze sukcesy dziecka w szkole.

Jak karmić maluszka, kiedy brak Ci pokarmu? Poznaj odpowiedź

0

Karmienie piersią jest zalecane jako najlepszy i najzdrowszy sposób żywienia dzieci, dlatego większość kobiet decyduje się na taki krok. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy – mimo najszczerszych chęci – produkcja mleka nie jest wystarczająca. Jak sobie z tym poradzić?

Produkty dla niemowląt, które warto rozważyć w diecie Twojego malucha!

0

Aktualny schemat żywienia niemowląt dopuszcza podawanie pierwszych posiłków stałych od piątego i szóstego miesiąca życia dziecka. Przed rozpoczęciem rozszerzania diety malucha, warto zapoznać się z przykładami popularnych produktów dla niemowląt z uwzględnieniem wieku naszego malucha. Sprawdźmy, jakie artykuły warto wprowadzić do diety przed i po szóstym miesiącu życia maluszka.

Zobacz też